Zapomeňte na vyplňování knihy jízd - všechna data jsou automaticky uložena
Žádné náklady na instalaci - stačí jen připojit do vozidla
Jednoduché sledování vozidel včetně údajů o tankování, poloze vozidla a dálkové diagnostice

TELEMATICKÝ HARDWARE, KTERÉMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

Snižte počet najetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a administrativní náklady na vozový park a užívejte si pohodlí a jednoduchost našeho telematického Donglu, který vám umožní pracovat s veškerými daty z vašich vozů.

Náš telematický Dongle jsme navrhli tak, abyste ušetřili náklady za jeho instalaci. Dongle jednoduše připojíte do svého vozu a můžete začít šetřit své náklady.
Jsme hrdí na více než dvacetileté inženýrské zkušenosti a na procento poruchovosti nižší než 0,05 % ve srovnání s 2 - 3 % průměru trhu.
Bezkonkurenční ceny na trhu - systém správy vozového parku nebyl nikdy dostupnější.

PORAĎTE SE S NAŠIMI SPECIALISTY

+420 236 089 990

8:00–17:00 hod

UNIKÁTNÍ TELEMATICKÝ SOFTWARE

Naše jedinečná platforma poskytuje kompletní přehled o stylech jízdy řidičů a tipy, jak provést vylepšení. Poskytuje také vzdálené stahování dat z digitálních tachografů.

Sledování využití vozidel - dokonalá kontrola řidičů: kdy a kde jeli.
Zvýšení efektivity zaměstnanců a využití vozidel - automatické generování knihy jízd, které nabízí jasné rozdělení mezi soukromou a služební cestou.
Diagnostika vozidel - ucelený přehled technického stavu vozidla umožňuje prevenci závažnějších poruch
Jednoduché rozhraní ve vašem jazyce pro sledování vozidla a optimalizaci tras

Plus mobilní aplikace, které vám umožní kdykoli sledovat činnost celého vozového parku na vašem mobilním zařízení, na dálku stahovat tachograf a komunikovat s řidičem.

F.A.Q.

◉ Jak funguje telematika v praxi?
Pokud chcete získat telematické údaje z vozidel, hlavní věc, kterou potřebujete, je mobilní jednotka, která se instaluje uvnitř vozidla. Tato jednotka vám bude posílat data o vozidle přes mobilní síť. K ní budete mít přístup z jakéhokoli zařízení s internetovým prohlížečem. Abychom vám zajistili to největší pohodlí, můžete použít aplikaci na vašem telefonu nebo tabletu. Použitím speciální aplikace od nás se dostanete k požadovaným datům, ale nejen to. Pomocí aplikace můžete napřímo řídit váš vozový park, optimalizovat trasy, komunikovat s řidiči atd.

◉ Pro jaký druh společností a vozidel je telematika vhodná?
Telematika je vhodná pro každého, kdo má alespoň jeden firemní vůz a chce výrazně snížit provozní náklady. Nezáleží na tom, jestli je to osobní nebo nákladní vozidlo, stavební nebo zemědělské stroje nebo civilní doprava.
◉ Jak obtížná je instalace zařízení do vozidla pro vzdálený přenos dat?
Instalace není nijak obtížná, ale záleží na individuální potřebě zákazníka a vybrané verzi. Nejjednodušší varianta zahrnuje připojení zařízení do 12V autozásuvky. V jiných situacích může být potřeba pevná instalace, v takovém případě je zařízení namontováno mimo dosah řidiče. Instalaci provede schválený odborník a bude trvat méně než 1 hodinu.

◉ Jak mi telematika pomůže ušetřit peníze?
Pouhou instalací mobilní jednotky budete eliminovat ztráty paliva ve vašich vozidlech. Provozní data vám následně umožní snížit množství zbytečně najetých kilometrů a spotřebu paliva. Získaná data pomohou zabránit vážnějším poruchám, které se vyskytnou u vašich vozidel a které by se mohly stát při realizaci důležitých objednávek. Zjednodušení komunikace prostřednictvím speciální aplikace vám ušetří peníze při komunikaci s řidiči.

◉ Co všechno telematika nabízí?
Telematické údaje umožňují řídit váš vozový park s maximální účinností. Pomocí těchto údajů můžete eliminovat neoprávněnou manipulaci s palivem a kilometry. Sledováním stylu jízdy vašich řidičů a technického stavu vozidel můžete také zabránit vážnějším poruchám vozidel. Poskytnuté údaje vám umožní sledovat stav vašich objednávek v reálném čase.

◉ Jaké konkrétní údaje získám od vozidla?
Budete mít informace o poloze vozidla a také všechny údaje uvedené na palubní desce (rychlost vozidla, rychlost řazení rychlostí, otáčky motoru, stav palivové nádrže atd.), o diagnostice vozidla (jako je úroveň provozních kapalin, informace týkající se technické způsobilosti motorových vozidel) a údaje z jakýchkoli dalších prvků (zatížení nápravy, spojování/odpojování přípojného vozidla, úhlu sklonu atd.). Budete mít také kontrolu nad teplotou v dopravním prostoru a informace o dodržování Evropské dohody AETR o hodinách řidičů.

◉ Kolik mě telematické řešení bude stát?
Záleží na individuálních požadavcích klienta. V ideálním případě činí počáteční náklady přibližně 130 EUR s měsíčními balíčky od 5 EUR. Zákazníci brzy vidí návratnost této počáteční investice.

blogy