ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD A TELEMATIKA OD EUROWAG

Automatický sběr dat a možnost zaznamenání dalších provozních údajů
Jednoznačné rozlišení soukromých a služebních jízd
Další informace - jednoduché sledování vozidel včetně údajů o tankování, poloze vozidla a dálkové diagnostice

Zapomeňte na vyplňování knihy jízd

Snižte počet najetých kilometrů a administrativní náklady s elektronickou knihou jízd od Eurowag prostřednictvím systému Webdispečink

Elektronická kniha jízd je moderní varianta klasické papírové knihy jízd.

Vytváří se automaticky na základě informací, které zasílá tzv. mobilní jednotka, která je namontovaná ve vozidle. Elektronická kniha jízd poskytuje mnohem větší komfort než kniha jízd papírová, protože její vytváření nevyžaduje účast pracovní síly. Je přesná, protože informace o projeté trase jsou získávány z GPS. Používání je pohodlné, stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet připojený k internetu a internetový prohlížeč.

Elektronická kniha jízd je víceúčelová...

...neboť kromě běžných informací může obsahovat další údaje, například o čerpání a spotřebě pohonných hmot, o době stání s nastartovaným motorem, maximální rychlosti dosažené během jízdy apod. Pomocí jednoduchého přepínače zabudovaného v automobilu lze v elektronické knize jízd jednoznačně rozlišit soukromé a služební jízdy. V případě potřeby je možno údaje editovat ať už v jednotlivých jízdách nebo hromadně. Celý proces zpracování lze rovněž zefektivnit zasíláním elektronické knihy jízd ve vybraném formátu na zvolené emailové adresy a tím opět uspořit čas.

PORAĎTE SE S NAŠIMI SPECIALISTY

+420 233 555 111
8:00–17:00 hod

ÚSPORY S NAŠÍM TELEMATICKÝM SOFTWAREM

Snižte počet najetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a administrativní náklady na vozový park s komplexním řešením od Eurowag

Přes

95 000

řidičů si volí naše
telematická řešení
každý den

 

Optimalizujte náklady a zvyšte úspory paliva od prvního dne

> Se systémem správy vozového parku prokazatelně snížíte náklady na pohonné hmoty až o 30 %
> Předejdete pokusům o podvod a krádeže paliva
> Stáhnete tachograf na dálku z pohodlí vaší kanceláře
> Zabezpečíte náklad i vozidlo s automatizovanými hlášeními a upozorněními zaslanými do telefonu

Buďte v klidu díky zlepšenému bezpečnostnímu záznamu

> Vyhodnoťte a aktivně spravujte styl jízdy řidičů vašeho vozového parku
> Upozornění okamžitě v případě neočekávané poruchy vozidla
> Kontrola 150 parametrů vozidel – jízda v otáčkách, používání brzdy, tempomat, doba překročení povolených otáček, úsporná jízda atd.

Užijte si klid a vylepšené bezpečnostní záznamy

> Vyhodnocujte a řiďte styl jízdy řidičů
> Mějte pod kontrolou více než 150 parametrů - rychlost, zrychlení, brždění...
> Buďte informování ihned při zjištění jakéhokoli defektu

UNIKÁTNÍ TELEMATICKÝ SOFTWARE A HARDWARE

Naše jedinečná platforma poskytuje kompletní přehled o stylech jízdy řidičů a tipy, jak provést vylepšení. Poskytuje také vzdálené stahování dat z digitálních tachografů.

Sledování využití vozidel - dokonalá kontrola řidičů: kdy a kde jeli.
Zvýšení efektivity zaměstnanců a využití vozidel - automatické generování knihy jízd, které nabízí jasné rozdělení mezi soukromou a služební cestou.
Diagnostika vozidel - ucelený přehled technického stavu vozidla umožňuje prevenci závažnějších poruch
Jednoduché rozhraní ve vašem jazyce pro sledování vozidla a optimalizaci tras

Plus mobilní aplikace, které vám umožní kdykoli sledovat činnost celého vozového parku na vašem mobilním zařízení, na dálku stahovat tachograf a komunikovat s řidičem.

F.A.Q.

◉ Jak funguje telematika v praxi?
Pokud chcete získat telematické údaje z vozidel, hlavní věc, kterou potřebujete, je mobilní jednotka, která se instaluje uvnitř vozidla. Tato jednotka vám bude posílat data o vozidle přes mobilní síť. K ní budete mít přístup z jakéhokoli zařízení s internetovým prohlížečem. Abychom vám zajistili to největší pohodlí, můžete použít aplikaci na vašem telefonu nebo tabletu. Použitím speciální aplikace od nás se dostanete k požadovaným datům, ale nejen to. Pomocí aplikace můžete napřímo řídit váš vozový park, optimalizovat trasy, komunikovat s řidiči atd.

◉ Pro jaký druh společností a vozidel je telematika vhodná?
Telematika je vhodná pro každého, kdo má alespoň jeden firemní vůz a chce výrazně snížit provozní náklady. Nezáleží na tom, jestli je to osobní nebo nákladní vozidlo, stavební nebo zemědělské stroje nebo civilní doprava.
◉ Jak obtížná je instalace zařízení do vozidla pro vzdálený přenos dat?
Instalace není nijak obtížná, ale záleží na individuální potřebě zákazníka a vybrané verzi. Nejjednodušší varianta zahrnuje připojení zařízení do 12V autozásuvky. V jiných situacích může být potřeba pevná instalace, v takovém případě je zařízení namontováno mimo dosah řidiče. Instalaci provede schválený odborník a bude trvat méně než 1 hodinu.

◉ Jak mi telematika pomůže ušetřit peníze?
Pouhou instalací mobilní jednotky budete eliminovat ztráty paliva ve vašich vozidlech. Provozní data vám následně umožní snížit množství zbytečně najetých kilometrů a spotřebu paliva. Získaná data pomohou zabránit vážnějším poruchám, které se vyskytnou u vašich vozidel a které by se mohly stát při realizaci důležitých objednávek. Zjednodušení komunikace prostřednictvím speciální aplikace vám ušetří peníze při komunikaci s řidiči.

◉ Co všechno telematika nabízí?
Telematické údaje umožňují řídit váš vozový park s maximální účinností. Pomocí těchto údajů můžete eliminovat neoprávněnou manipulaci s palivem a kilometry. Sledováním stylu jízdy vašich řidičů a technického stavu vozidel můžete také zabránit vážnějším poruchám vozidel. Poskytnuté údaje vám umožní sledovat stav vašich objednávek v reálném čase.

◉ Jaké konkrétní údaje získám od vozidla?
Budete mít informace o poloze vozidla a také všechny údaje uvedené na palubní desce (rychlost vozidla, rychlost řazení rychlostí, otáčky motoru, stav palivové nádrže atd.), o diagnostice vozidla (jako je úroveň provozních kapalin, informace týkající se technické způsobilosti motorových vozidel) a údaje z jakýchkoli dalších prvků (zatížení nápravy, spojování/odpojování přípojného vozidla, úhlu sklonu atd.). Budete mít také kontrolu nad teplotou v dopravním prostoru a informace o dodržování Evropské dohody AETR o hodinách řidičů.

◉ Kolik mě telematické řešení bude stát?
Záleží na individuálních požadavcích klienta. V ideálním případě činí počáteční náklady přibližně 130 EUR s měsíčními balíčky od 5 EUR. Zákazníci brzy vidí návratnost této počáteční investice.

blogy