ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD A TELEMATIKA OD EUROWAG

Automatický sběr dat a možnost zaznamenání dalších provozních údajů
Jednoznačné rozlišení soukromých a služebních jízd
Další informace - jednoduché sledování vozidel včetně údajů o tankování, poloze vozidla a dálkové diagnostice

Zapomeňte na vyplňování knihy jízd

Snižte počet najetých kilometrů a administrativní náklady s elektronickou knihou jízd od Eurowag prostřednictvím systému Webdispečink

Elektronická kniha jízd je moderní varianta klasické papírové knihy jízd.

Vytváří se automaticky na základě informací z tzv. mobilní jednotky, která je umístěná ve vozidle. Elektronická kniha jízd poskytuje mnohem větší komfort než kniha jízd papírová, protože její vytváření nevyžaduje účast pracovní síly. Je přesná, protože informace o projeté trase jsou získávány z GPS. Používání je pohodlné, stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet připojený k internetu a internetový prohlížeč.

Elektronická kniha jízd je víceúčelová...

...neboť kromě běžných informací může obsahovat další údaje, například o čerpání a spotřebě pohonných hmot, o době stání s nastartovaným motorem, maximální rychlosti dosažené během jízdy apod. Pomocí jednoduchého přepínače zabudovaného v automobilu lze v elektronické knize jízd jednoznačně rozlišit soukromé a služební jízdy. V případě potřeby je možno údaje editovat ať už v jednotlivých jízdách nebo hromadně. Celý proces zpracování lze rovněž zefektivnit zasíláním elektronické knihy jízd ve vybraném formátu na zvolené emailové adresy a tím opět uspořit čas.

PORAĎTE SE S NAŠIMI SPECIALISTY

+420 233 555 111
8:00–17:00 hod

ÚSPORY S NAŠÍM TELEMATICKÝM SOFTWAREM

Snižte počet najetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a administrativní náklady na vozový park s komplexním řešením od Eurowag

Přes

95 000

řidičů si volí naše
telematické řešení
každý den

 

Optimalizujte náklady a zvyšte úspory paliva od prvního dne

> Se systémem správy vozového parku prokazatelně snížíte náklady na pohonné hmoty až o 30 %
> Předejdete pokusům o podvod a krádeže paliva
> Stáhnete tachograf na dálku z pohodlí vaší kanceláře
> Zabezpečíte náklad i vozidlo s automatizovanými hlášeními a upozorněními zaslanými do telefonu

Zobrazení poruch vozidla
> Kontrola mnoha parametrů vozidel – volnoběh, používání provozní a motorové brzy, tempomat, doba překročení povolených otáček motoru, jízda bez spotřeby paliva, rychlost, zrychlení atd.
> Vyhodnot'te a aktivně spravujte styl jízdy řidičů vašeho vozového parku
> Buďte informování ihned při zjištění jakéhokoli defektu

UNIKÁTNÍ TELEMATICKÝ SOFTWARE A HARDWARE

Naše jedinečná platforma poskytuje kompletní přehled o stylech jízdy řidičů a tipy, jak provést vylepšení. Poskytuje také vzdálené stahování dat z digitálních tachografů.

Sledování využití vozidel - dokonalá kontrola řidičů: kdy a kde jeli.
Zvýšení efektivity zaměstnanců a využití vozidel - automatické generování knihy jízd, které nabízí jasné rozdělení mezi soukromou a služební cestou.
Diagnostika vozidel - ucelený přehled technického stavu vozidla umožňuje prevenci závažnějších poruch
Jednoduché rozhraní ve vašem jazyce pro sledování vozidla a optimalizaci tras

Plus mobilní aplikace, které vám umožní kdykoli sledovat činnost celého vozového parku na vašem mobilním zařízení a komunikovat s řidičem.

F.A.Q.

◉ Jak funguje telematika v praxi?

Pokud chcete získat telematické údaje z vozidel, hlavní věc, kterou potřebujete, je mobilní jednotka, která se instaluje uvnitř vozidla. Tato jednotka vám bude posílat data o vozidle přes mobilní síť. K ní budete mít přístup z jakéhokoli zařízení s internetovým prohlížečem. Abychom vám zajistili to největší pohodlí, můžete použít aplikaci na vašem telefonu nebo tabletu. Použitím speciální aplikace od nás se dostanete k požadovaným datům, ale nejen to. Pomocí aplikace můžete napřímo řídit váš vozový park, optimalizovat trasy, komunikovat s řidiči atd.

◉ Pro jaký druh společností a vozidel je telematika vhodná?
Telematika je vhodná pro každého, kdo má alespoň jeden firemní vůz a chce výrazně snížit provozní náklady. Nezáleží na tom, jestli je to osobní nebo nákladní vozidlo, stavební nebo zemědělské stroje nebo civilní doprava.
◉ Jak obtížná je instalace zařízení do vozidla pro vzdálený přenos dat?

Instalace není nijak obtížná, ale záleží na individuální potřebě zákazníka a vybrané verzi. Nejjednodušší varianta zahrnuje připojení zařízení do 12V autozásuvky. V jiných situacích může být potřeba pevná instalace, v takovém případě je zařízení namontováno mimo dosah řidiče. Instalaci provede schválený odborník a bude trvat méně než 1 hodinu.

◉ Jak mi telematika pomůže ušetřit peníze?

Pouhou instalací mobilní jednotky budete eliminovat ztráty paliva ve vašich vozidlech. Provozní data vám následně umožní snížit množství zbytečně najetých kilometrů a spotřebu paliva. Získaná data pomohou zabránit vážnějším poruchám, které se vyskytnou u vašich vozidel a které by se mohly stát při realizaci důležitých objednávek. Zjednodušení komunikace prostřednictvím speciální aplikace vám ušetří peníze při komunikaci s řidiči.

◉ Co všechno telematika nabízí?

Telematické údaje umožňují řídit váš vozový park s maximální účinností. Pomocí těchto údajů můžete eliminovat neoprávněnou manipulaci s palivem a kilometry. Sledováním stylu jízdy vašich řidičů a technického stavu vozidel můžete také zabránit vážnějším poruchám vozidel. Poskytnuté údaje vám umožní sledovat stav vašich objednávek v reálném čase.

◉ Jaké konkrétní údaje získám od vozidla?

Budete mít informace o poloze vozidla a také všechny údaje uvedené na palubní desce (rychlost vozidla, řazení převodových stupňů, otáčky motoru, stav palivové nádrže atd.), o diagnostice vozidla (jako je úroveň provozních kapalin, informace týkající se technické způsobilosti motorových vozidel) a údaje z jakýchkoli dalších prvků (zatížení nápravy, spojování/odpojování přípojného vozidla, úhlu sklonu atd.). Budete mít také kontrolu nad teplotou v dopravním prostoru a informace o dodržování Evropské dohody AETR o hodinách řidičů.

◉ Kolik mě telematické řešení bude stát?

Záleží na individuálních požadavcích klienta. V ideálním případě činí počáteční náklady přibližně 130 EUR s měsíčními balíčky od 5 EUR. Zákazníci brzy vidí návratnost této počáteční investice.

blogy