TELEMATIKA A SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU OD EUROWAG

Zapomeňte na vyplňování knihy jízd - všechna data jsou automaticky uložena
K dispozici pro všechny druhy vozidel a vhodné i pro smíšené vozové parky
Jednoduché sledování vozidel včetně údajů o tankování, poloze vozidla a dálkové diagnostice

ÚSPORY S NAŠÍM TELEMATICKÝM SOFTWAREM

Snižte počet najetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a administrativní náklady na vozový park s komplexním řešením od Eurowag

 

Přes

95 000

řidičů si volí naše
telematické řešení
každý den

 

Optimalizujte náklady a zvyšte úspory paliva od prvního dne

> Se systémem správy vozového parku prokazatelně snížíte náklady na pohonné hmoty až o 30 %
> Prevence pokusů o podvod a krádeže paliva
> Stáhnete tachograf na dálku z pohodlí vaší kanceláře
> Zabezpečíte náklad i vozidlo s automatizovanými hlášeními a upozorněními zaslanými do telefonu

Buďte v klidu díky zlepšenému bezpečnostnímu záznamu

> Vyhodnoťte a aktivně spravujte styly jízdy řidičů vašeho vozového parku
> Kontrola 150 parametrů vozidel – jízda v otáčkách, používání brzdy, tempomat, doba překročení povolených otáček, úsporná jízda atd.
> Upozornění okamžitě v případě neočekávané poruchy vozidla

Užijte si klid a vylepšené bezpečnostní záznamy

> Vyhodnocujte a řiďte styly řidičů
> Mějte pod kontrolou více než 150 parametrů - rychlost, zrychlení, brždění...
> Buďte informování ihned při zjištění jakéhokoli defektu

NAŠE TELEMATIKA - UNIKÁTNÍ TELEMATICKÝ SOFTWARE

Naše jedinečná platforma poskytuje kompletní přehled o stylech jízdy řidičů a tipy, jak provést vylepšení. Poskytuje také vzdálené stahování dat z digitálních tachografů.

Sledování využití vozidel - dokonalá kontrola řidičů: kdy a kde jeli.
Zvýšení efektivity zaměstnanců a využití vozidel - automatické generování knihy jízd, které nabízí jasné rozdělení mezi soukromou a služební cestou.
Diagnostika vozidel - ucelený přehled technického stavu vozidla umožňuje prevenci závažnějších poruch
Jednoduché rozhraní ve vašem jazyce pro sledování vozidla a optimalizaci tras

Plus mobilní aplikace, které vám umožní kdykoli sledovat činnost celého vozového parku na vašem mobilním zařízení, na dálku stahovat tachograf a komunikovat s řidičem.

PORAĎTE SE S NAŠIMI SPECIALISTY

+420 233 555 111
8:00–17:00 hod

TELEMATICKÝ HARDWARE, KTERÉMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

Jsme hrdí na více než dvacetileté inženýrské zkušenosti a na procento poruchovosti nižší než 0,05 % ve srovnání s 2 - 3 % průměru trhu.

Ať už hledáte zařízení ke sledování autobusů, nákladních nebo osobních automobilů - máme to pro vás.
V závislosti na zařízení a vašich obchodních požadavcích můžeme doporučit buď pevnou instalaci nebo zařízení Plug and Play
Výběr specializovaných zařízení a čidel pro použití ve stavebnictví, komerční silniční dopravě a zemědělství
Většina zařízení je vybavena anténami GSM a GPS a podporuje analogové i digitální připojení

VÍCE NEŽ JEN JEDNODUCHÉ SLEDOVÁNÍ VOZIDEL

Několik výhod a unikátních vlastností Fleet management systému od Eurowag:

Vzdálené stahování z tachografu-ideální řešení pro komerční silniční dopravu

Přečtěte si a automaticky archivujte data z tachografu v autě na dálku v pohodlí své kanceláře, aniž byste museli fyzicky přistupovat k vozidlu.

Proměňte všechna chytrá zařízení na komunikační terminál během sekundy

Náš systém umožňuje bezproblémovou komunikaci mezi řidiči a dispečery, takže není třeba pro neustálé hovory, WhatsApp zprávy a nekonečný tok SMS. Dispečeři mohou komunikovat s řidiči, aniž by opustili systém, posílat jim naplánované trasy, požadovat další přepravní údaje nebo je doporučit čerpací stanice. Řidiči mohou vytvořit elektronické záznamy o provozu vozidla, skenovat dokumenty, připojit podpisy nebo nechat navigaci, aby je dovedla do cílové destinace. Vše během několika sekund.

Vyhodnoťte styl jízdy vašich řidičů

Snadno porovnejte styl jízdy řidičů ve vašem vozovém parku kliknutím na tlačítko, získáte ucelené hodnocení stylu jízdy a zjistíte detaily velmi jasně a v reportu s barevnou legendou. Styl jízdy se vyhodnocuje pomocí několika kritérií včetně chodu motoru a rychlosti, brzdění, rychlosti vozidla, tempomat atd., takže můžete odměňovat dobré a efektivní jízdní chování a ve výsledku ušetříte nejen palivo.

 

PORAĎTE SE S NAŠIMI SPECIALISTY

+420 233 555 111
8:00–17:00 hod

F.A.Q.

◉ Jak funguje telematika v praxi?
Pokud chcete získat telematické údaje z vozidel, hlavní věc, kterou potřebujete, je mobilní jednotka, která se instaluje uvnitř vozidla. Tato jednotka vám bude posílat data o vozidle přes mobilní síť. K ní budete mít přístup z jakéhokoli zařízení s internetovým prohlížečem. Abychom vám zajistili to největší pohodlí, můžete použít aplikaci na vašem telefonu nebo tabletu. Použitím speciální aplikace od nás se dostanete k požadovaným datům, ale nejen to. Pomocí aplikace můžete napřímo řídit váš vozový park, optimalizovat trasy, komunikovat s řidiči atd.

◉ Pro jaký druh společností a vozidel je telematika vhodná?
Telematika je vhodná pro každého, kdo má alespoň jeden firemní vůz a chce výrazně snížit provozní náklady. Nezáleží na tom, jestli je to osobní nebo nákladní vozidlo, stavební nebo zemědělské stroje nebo civilní doprava.
◉ Jak obtížná je instalace zařízení do vozidla pro vzdálený přenos dat?
Instalace není nijak obtížná, ale záleží na individuální potřebě zákazníka a vybrané verzi. Nejjednodušší varianta zahrnuje připojení zařízení do 12V autozásuvky. V jiných situacích může být potřeba pevná instalace, v takovém případě je zařízení namontováno mimo dosah řidiče. Instalaci provede schválený odborník a bude trvat méně než 1 hodinu.

◉ Jak mi telematika pomůže ušetřit peníze?
Pouhou instalací mobilní jednotky budete eliminovat ztráty paliva ve vašich vozidlech. Provozní data vám následně umožní snížit množství zbytečně najetých kilometrů a spotřebu paliva. Získaná data pomohou zabránit vážnějším poruchám, které se vyskytnou u vašich vozidel a které by se mohly stát při realizaci důležitých objednávek. Zjednodušení komunikace prostřednictvím speciální aplikace vám ušetří peníze při komunikaci s řidiči.

◉ Co všechno telematika nabízí?
Telematické údaje umožňují řídit váš vozový park s maximální účinností. Pomocí těchto údajů můžete eliminovat neoprávněnou manipulaci s palivem a kilometry. Sledováním stylu jízdy vašich řidičů a technického stavu vozidel můžete také zabránit vážnějším poruchám vozidel. Poskytnuté údaje vám umožní sledovat stav vašich objednávek v reálném čase.

◉ Jaké konkrétní údaje získám od vozidla?
Budete mít informace o poloze vozidla a také všechny údaje uvedené na palubní desce (rychlost vozidla, rychlost řazení rychlostí, otáčky motoru, stav palivové nádrže atd.), o diagnostice vozidla (jako je úroveň provozních kapalin, informace týkající se technické způsobilosti motorových vozidel) a údaje z jakýchkoli dalších prvků (zatížení nápravy, spojování/odpojování přípojného vozidla, úhlu sklonu atd.). Budete mít také kontrolu nad teplotou v dopravním prostoru a informace o dodržování Evropské dohody AETR o hodinách řidičů.

◉ Kolik mě telematické řešení bude stát?
Záleží na individuálních požadavcích klienta. V ideálním případě činí počáteční náklady přibližně 130 EUR s měsíčními balíčky od 5 EUR. Zákazníci brzy vidí návratnost této počáteční investice.

blogy