Čas čítanie: 2 min
17.08.2016

Vedení společnosti W.A.G. Payment solutions doplňují Attila Dsupin a Georg von der Marwitz

Top management české společnosti W.A.G. payment solutions, a.s., působící pod značkou Eurowag, doplnili Attila Dsupin, nově zodpovědný za lokální i mezinárodní obchodní aktivity, a Georg von der Marwitz, který povede oblast nákupu a logistiky. Společnost tímto krokem zdůrazňuje svou orientaci na růst a další expanzi v oblasti platebních řešení pro dopravce.
„Jsme hrdí na to, že lidé s takovými zkušenostmi a potenciálem doplňují právě tým Eurowag. Činí nás to nejen silnější na trhu platebních řešení pro dopravce, ale tento krok je také zcela v souladu s naší velmi ambiciózní růstovou strategií v Evropě,“ říká Martin Vohánka, generální ředitel W.A.G payment solutions.
Attila Dsupin (43) se stává novým obchodním ředitelem. Do týmu Eurowag přináší 18 let zkušeností z mezinárodní skupiny MOL, která působí v oblasti ropného a energetického průmyslu. V posledních letech zastával Atilla Dsupin pozici CEO pro MOL v České republice. Během své kariéry zastával několik manažerských pozic v oblasti obchodu a financí. Má také rozsáhlé zkušenosti s vedením mezinárodních společností. Mezi jeho další silné stránky patří zkušenosti v oblasti řízení změn a reengineeringu. Pochází z města Miskolc v Maďarsku a kromě maďarštiny také ovládá anglický a český jazyk.
Ředitelem nákupu se stal Georg von der Marwitz (43), který má 15leté zkušenosti v oboru logistiky a nákupu, z čehož osm let se věnoval přímo oboru mezinárodních platebních řešení pro oblast dopravy v německé společnosti DKV Euro Service. Zde byl zodpovědný za vztahy s dodavateli ve 42 zemích, stejně jako za tvorbu strategií pro devět klíčových zemí v Evropě. Georg von der Marwitz pochází z města Düsseldorf v Německu a kromě němčiny mluví plynně anglicky a italsky.

W.A.G. payment solutions, a.s.

Společnost W.A.G. payment solutions, a.s. (“Eurowag”), založena v roce 1996, je předním poskytovatelem platebních řešení pro profesionální dopravní a spediční společnosti v Evropě. S vášní pro inovace a hlubokým porozuměním pro potřeby zákazníků nabízí Eurowag palivové karty, řešení pro platby mýtného a také sofistikované služby v oblasti refundací daní v Evropě a Turecku. Eurowag, s obratem více než 1 miliarda eur, dosahuje každoročního růstu o 25 %.
Eurowag nabízí ucelenou řadu platebních řešení pro různé segmenty trhu: Eurowag One pro velké mezinárodní přepravní společnosti, předplacenou kartu Eurowag Easy, Eurowag Vector určenou speciálně pro spediční firmy, Eurowag Fleet pro osobní automobily a Eurowag MasterCard, předplacenou kartu určenou pro platbu ostatních nákladů na cestách.
Eurowag sídlí v Praze a svá regionální zastoupení má v Rakousku, Bulharsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku, Španělsku a Turecku. Více informací naleznete na www.eurowag.com.