EUROWAG rozšiřuje obchodní tým o KomTeS

  • Hlavním obchodním zástupcem EUROWAG Telematiky pro ČR a SR se stává KomTeS
  • EUROWAG uvolněnou kapacitu směřuje do vývoje nových a rozvoje stávajících produktů

 

EUROWAG, nejrychleji rostoucí poskytovatel integrované mobility v Evropě, se v současnosti soustředí na vývoj integrovaných produktů, které prostřednictvím technologií ulehčí život všem dopravcům. A to je důvod, proč se počátkem prázdnin stala společnost KomTeS hlavním obchodním partnerem společnosti EUROWAG.

 

„S potěšením oznamujeme, že na základě dlouhodobé obchodní spolupráce mezi EUROWAG a KomTeS se společnost KomTeS od 1.7.2020 stává hlavním obchodním zástupcem EUROWAG pro přímý prodej telematických produktů v České republice a na Slovensku.

Od tohoto okamžiku bude společnost KomTeS při prodeji telematických produktů a služeb jednat jménem EUROWAG a tímto jménem i uzavírat se zákazníky smlouvy.

Tato nová obchodní spolupráce umožní EUROWAG se plně soustředit na rozvoj produktů tak, abychom mohli všem zákazníkům nabízet produkty a služby nejvyšší kvality,“ objasňuje Aleš Baran, Executive Director of FMS Operations v business unit telematiky EUROWAG.

Pro zákazníky EUROWAG a Princip se nic nemění, včetně obchodního zástupce. V případě změny obchodního zástupce budou zákazníci, kterých se to týká, kontaktováni. I nadále se snažíme zvyšovat kvalitu a rozsah služeb.

O společnosti EUROWAG

Společnost Eurowag, založena před více než 20 lety, je nejrychleji rostoucím poskytovatelem integrované mobility v Evropě. Zaměřujeme se na zjednodušení života společností zabývajících se provozováním komerční silniční dopravy. Jsme připraveni pomáhat našim zákazníkům s provozem více než 300 000 vozidel, která jezdí po zemích Evropy, Asie a Středního Východu. A to prostřednictvím produktů a služeb od plateb za klasické i alternativní palivo a mýto, vracení daní, telematiku; přes různorodé finanční služby či elektromobilitu; až po poradenství. Naše výrazná orientace na zákazníky a vysoká míra inovací se rovněž promítají do velmi dobrých finančních výsledků - v roce 2019 jsme vykázali nárůst čistých tržeb o 40 %. Více informací naleznete na www.eurowag.com.

 

O společnosti KomTeS

Společnost KomTeS Chrudim s.r.o. vznikla roku 2001 jako nástupce fyzické osoby podnikající v oboru už od roku 1994. Specializací firmy je sledování vozidel s užitím GPS a následné zpracování dat včetně vizualizace nad mapami, evidence v elektronických knihách jízd, měření spotřeby PHM, vykázané činnosti pracovních strojů a dalších zařízení vozidel i přizpůsobení a propojení dat s dalšími informačními systémy. Více informací najdete na www.komtes.cz.

  • 42
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

blogy