PALIVOVÁ KARTA EUROWAG ONE - PLAŤTE ZA PALIVO NA 11 000 ČERPACÍCH STANICÍCH V EVROPĚ S VÝHODNÝMI PODMÍNKAMI ...

palivové karty Eurowag

Nejlepší nabídka - znáte cenu předem

Transparentní ceny - žádné skryté poplatky

Akceptační síť více než 11 000 čerpacích stanic v celé Evropě

NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT EUROWAG

S palivovou kartou Eurowag One si můžete být jisti, že cesta vašeho vozidla probíhá hladce, zatímco máte plnou kontrolu nad palivem. Je to bezhotovostní a unikátně zabezpečené řešení s možností úhrady fakturou, vyvinuté speciálně pro velké a střední dopravní společnosti. Eurowag One vám přináší celou řadu jedinečných výhod, které si můžete užít na cestách.
Konkurenceschopné ceny paliva, které generují úspory přepravním společnostem. Ceny pohonných hmot jsou vždy předem známy
Žádné skryté poplatky za naše služby a jednoduché faktury
Unikátní systém zamykání přes SMS
Palivo na více než 11 000 čerpacích stanicích v celé Evropě a okolních zemích
Získáte nepřetržitou zákaznickou podporu ve vašem jazyce
Na vyžádání vám poskytneme video z každé transakce na Eurowag truckpark

Několik vybraných partnerů, kteří akceptují karty Eurowag:

PŘIPOJTE SE K VÍCE NEŽ 11 000 ZÁKAZNÍKŮM, KTEŘÍ SPOLÉHAJÍ NA EUROWAG

Jsme nejrychleji rostoucím poskytovatelem platebního řešení pro silniční mobilitu v Evropě. Podívejte se, co o nás říkají naši zákazníci a jak jsme pomohli jejich obchodu k růstu:

„Výhodou Eurowag je rychlost, pružnost, flexibilita v reakcích na individuální požadavky zákazníka"

LADISLAV HAULÍK

Generální ředitel BT Transport

"Cením si rozumné ceny, získání online dat z tankování našich nákladních automobilů a citlivý přístup lidí z Eurowag v chápání potřeb dopravce."

JAROSLAV ŠEBEK

Předseda představenstva Nicotrans

„Hlavní předností spolupráce s firmou Eurowag je cenová výhodnost jejich služeb a velmi flexibilní komunikace. Spolupráce s firmou Eurowag nám přináší citelnou úsporu nákladů."

MAG JÁNOS

Ředitel logistiky v Kaniza Sprint

KONTAKTUJTE NÁS

+420 233 555 111

Nonstop

F.A.Q.

◉ Kde mohu použít kartu Eurowag One?

Kartu Eurowag One můžete použít v celé akceptační síti více než 11 000 čerpacích stanic po celé Evropě. Kromě toho s kartou Eurowag One můžete také platit za myčku TIR a parkování.

◉ Je bezpečné používat palivovou kartu?

Ano, je to mnohem bezpečnější než dát peníze řidičům kamionů. Vyvinuli jsme propracovaný systém, který chrání karty před neoprávněným použitím. Můžete nastavit limity pro tankování, autorizovat platby nebo je online zablokovat a můžete identifikovat podezřelé transakce. To vše vám poskytne maximální úroveň zabezpečení.

◉ Už mám palivovou kartu od jednoho z vašich konkurentů. Proč potřebuji kartu Eurowag One?

Mezi důvody můžeme zahrnout lepší pokrytí, výhodnější ceny paliva a lepší platební podmínky. Když už máte platební kartu od našeho konkurenta - proč si nás nevyzkoušíte a pak uvidíte, jestli Vám dokážeme pomoci optimalizovat vaše náklady a vytvořit lepší hodnoty pro vaše podnikání.

◉ Je karta Eurowag One dobré řešení pro mé podnikání?

Karta Eurowag One byla navržena jako integrované platební řešení pro velké a střední dopravní společnosti. Jedná se o moderní platební řešení, které vám pomůže se zbavit předávání hotovosti řidičům a zároveň budete vědět o každé transakci, která se s kartou Eurowag One provede.

◉ Jaký je maximální úvěrový limit, který mohu získat?

Limit úvěru je nastaven tak, aby odrážel klientovu potřebu pro bezproblémový provoz podnikání, nicméně každý klient projde analýzou a bodováním. Konečný úvěrový limit je individuální a závisí na finančním zdraví klienta, na provozních potřebách a na dostupných zárukách.

◉ Je levnější platit za palivo a mýto kartou Eurowag One než v hotovosti?

Určitě. S kartou Eurowag One budete těžit z našeho silného postavení na trhu s palivem a platby mýtného. Můžeme vám nabídnout mnohem výhodnější ceny pohonných hmot, než jste schopni si zajistit sami. Jsme také přímým partnerem provozovatelů mýtných systémů v celé Evropě, a to vám umožní získat co nejvyšší slevy, které jsou k dispozici v mnoha evropských zemích.

◉ Co se stane, když ztratím kartu Eurowag One?

V takovém případě se co nejdříve obraťte na naši zákaznickou linku. Okamžitě zablokujeme vaši kartu a pokusíme se pro vás najít tu nejlepší alternativu.

◉ Jak rozhodnete, jaký úvěrový limit dostane má firma?

Úvěrové hodnocení se skládá z finanční analýzy nejnovějších výsledků a vývoje, obchodní analýzy a ověření dostupných databází.

◉ Jak mohu zažádat o kartu Eurowag One?

Stačí vyplnit formulář a my vás pak budeme kontaktovat.

◉ Jak funguje karta Eurowag One?

Karta Eurowag One funguje jako obvyklá palivová karta. Za palivo platíte kartou Eurowag One a po skončení fakturačního období obdržíte fakturu za všechny transakce, ke kterým došlo.

◉ V jakých zemích poskytujete službu platby za mýto?

Můžeme vám nabídnout platby mýtného celkem v 20 evropských zemích. Aktuální přehled těchto zemí naleznete v sekci "Mýto".

blogy