VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Vrcholový management je základním kamenem celého podnikání a jeho hodnot. Představenstvo společnosti Eurowag tvoří profesionálové s rozmanitými znalostmi, zkušenostmi, osobními profily a národnostmi, kteří jsou ale jednotní, když jde o úspěch společnosti a sdílení stejné vize. Toto uspořádání dělá ze skupiny W.A.G. společnost s vynikajícími výsledky a s vysokým tvůrčím potenciálem.

Martin Vohánka

Generální ředitel, předseda představenstva

Krátce po ukončení středoškolských studií Martin založil společnost W.A.G., kterou nyní řídí z pozice předsedy představenstva. V současnosti W.A.G. payment solutions, a.s., patří do šestice největších poskytovatelů platebních řešení pro mobilitu v Evropě. Martin přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze a je nositelem titulu MBA, který získal na univerzitě v Pittsburghu.

Martin se dlouhodobě věnuje otázkám rozvoje občanské společnosti a je spoluzakladatelem Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a Nadace BLÍŽKSOBĚ.

V roce 2014 se stal finalistou soutěže EY Podnikatel roku.

Attila Dsupin

Chief Commercial Officer, člen představenstva

Attila pracoval celkem 18 let na různých obchodních a finančních pozicích v mezinárodní skupině MOL, která působí v oblasti ropného a energetického průmyslu. Z toho v posledních několika letech byl generálním ředitelem společnosti MOL v České republice.

Do společnosti W.A.G. přišel v srpnu 2016 a to na pozici Chief Commercial Road Transport Officer (CCO).

Klaus Burkart

Chief Operations Officer, člen představenstva

Klaus má bohaté zkušenosti z oblasti řešení mobility pro dopravní společnosti. Během své kariéry pracoval v mnoha evropských zemích a také v Číně. Před svým příchodem do W.A.G. působil osm let na různých pozicích v německé společnosti DKV, mimo jiné také jako viceprezident pro oblast Eurasie.

Do firmy W.A.G. přišel Klaus v prosinci 2016 a zastává v ní pozici Chief Shared Service Center Officer (CSO).

Magdalena Bartoś

Chief Financial Officer, členka představenstva

Magdalena pracovala ve společnostech zabývajících se palivy a energiemi, výrobou nebo poradentstvím na pozicích Chief Financial Officer & Board Member nebo Financial Director. Magdalena poskytovala kompletní finanční a strategické vedení, především v oblastech budování finanční kultury a týmů, navyšování financí, akvizic, due diligence, reportingu a komunikace s akcionáři.

Magdaleninou misí v EUROWAG Group je přiblížit finanční funkci byznysu a implementovat nejlepší způsoby reportingu a analýz.

Martin Hannsmann

Chief Quality Officer, člen představenstva

Po studiích statistiky a pravděpodobnosti působil Martin jako učitel na Západočeské univerzitě v Plzni. Od roku 1996 byl manažerem kvality ve švédské společnosti PLM, která se posléze přejmenovala na firmu Rexam, respektive Petainer. V roce 2003 byl jmenován ředitelem závodu v Aši, jenž během jeho více než desetiletého působení ve funkci získal několik uznávaných ocenění.

Do společnosti W.A.G. přišel v říjnu 2014 a to jako Chief Quality Officer (CQO).

Ivan Jakúbek

Chief Corporate Development Officer, člen představenstva

Ivan má více než 15 let zkušeností s vedením rychle rostoucích společností. Před příchodem do W.A.G. působil v Enterprise Investors, kde získal bohaté zkušenosti z oblastí softwarových produktů, finančních služeb a mezinárodní kamionové přepravy. Ivan se spolupodílel na budování úspěšných strategií například pro společnosti jako AVG Technologies, Kofola nebo STD Donivo. Ivan se dlouhodobě věnuje podpoře občanské společnosti a to zvláště v oblasti vzdělávání. Je také prezidentem Slovenské asociace rozvojového kapitálu.

Ve společnosti W.A.G. působí od dubna 2017.

Radek Moc

Chief Technology Officer, člen představenstva

Radek působil více než 20 let v telekomunikačním sektoru ve skupině Deutsche Telekom. Od roku 2008 pracoval na pozicích ředitele Product Development a později ředitele IT ve společnostech T-Mobile ČR a Slovak Telekom. V posledních letech se věnoval vývoji produktů a zákaznickému řešení agilních transformací a implementaci digitální IT architektury.

Do firmy W.A.G. přišel Radek v červenci 2018 a zastává v ní pozici Chief Technology Officer (CTO).

Kristi Ansberg

Chief People Officer

Kristi sbírala své více než 10leté profesní zkušenosti na pozicích Head of Global HR v Playtechu a Senior HR Leader v dalších mezinárodních fintech a technologických společnostech, kde se soustředila na budování těch nejlepších HR postupů.

Její rolí, jakožto CPO celé EUROWAG Group, je vybudování a nastavení HR postupů, které co nejvíce pomohou celé společnosti přetransformovat se v poskytovatele fintech služeb pro všechny přepravce.

blogy