DOZORČÍ RADA

Hlavním úkolem dozorčí rady je podporovat zájmy akcionářů tím, že dohlíží na vedení společnosti a vybírá členy představenstva. Členy dozorčí rady skupiny W.A.G. jsou zkušení profesionálové s rozsáhlým know-how z různých oborů relevantních činnosti W.A.G., které získali ve velkých mezinárodních korporacích i ve svých menších podnicích a startupech.

KETIL THORSEN - PŘEDSEDA

Ketil má rozsáhlé zkušenosti s prací pro mezinárodní společnosti, které působí v oblasti ropného průmyslu, jakož i v oblasti platebních řešení a maloobchodu na pozicích poradce i CEO. Po ukončení studia ekonomie strávil 16 let na různých pozicích ve společnosti Royal Dutch Shell. Po práci pro poradenskou společnost Accenture se stal CEO v norské společnosti Bravia a později ve švédských společnostech Grensemat a KBA. V letech 2009 až 2014 pracoval pro společnost WEX, kde měl na starosti implementaci palivových karet na nových trzích. Od srpna 2015 pracoval pro švédskou rafinérskou společnost Preem, kde vedl snahy o vstup na norský trh a v srpnu 2017 se stal CEO odpovědným za tento úkol.

AJIT NEDUNGADI - ČLEN

Ajit v současnosti zastává pozici Managing Partner v přední světové soukromé investiční společnosti TA Associates. V rámci ní působí ve vedení následujících společností: Access Technology, CIPRÉS a W.A.G. Zájmy TA Associates zastupuje také ve firmách AVG Technologies, Dr Lal PathLabs a Micromax Informatics. Před svým příchodem do investiční společnosti působil ve firmách Trilogy Software, Investcorp International a Credit Suisse First Boston. Ajit je absolventem Harvard Business School.

Joseph Morgan Seigler - ČLEN

Joseph je Managing Director přední světové soukromé investiční společnosti TA Associates a v rámci své pozice hájí zájmy TA Associates ve vedení následujících vybraných podniků: Access Technology, Flashtalking, Think project! a W.A.G. Před svým příchodem do investiční společnosti v roce 2002 působil v americké investiční bance Morgan Stanley a ve společnosti Raymond James. Joseph vystudoval Yale University a Stanford Graduate School of Business.

Alexander Trautmann - ČLEN

Alexander je zkušený výkonný s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi v oblasti financí > řízení rizik & IT > prodej v odvětví platebních služeb, stejně jako odborník na informační služby, letecké společnosti, turistický a automobilový průmysl. Byl generálním ředitelem DKV Euro Service, CRT lídrem na trhu palivových a servisních karet před tím, než vstoupil jako generální ředitel a SVP do společnosti Volkswagen Financial Services, aby posílil služební kartu Business for Man a Scania. V současné době Alexander pracuje jako nezávislý manažer konzultant. Je členem dozorčí rady W.A.G. od prosince 2016.

Pascal Guyot - ČLEN

V průběhu více než dvaceti let získával Pascal rozsáhlé mezinárodní zkušenosti na vedoucích pozicích v naftovém průmyslu, v oblasti palivových karet a elektronického obchodování. Pascal pracoval 13 let u společnosti TOTAL. Jako generální ředitel společnosti "PAN Europe Card", konsorcia hlavních naftových společností, které jsou partnery společnosti TOTAL v oblasti mezinárodních palivových karet, úspěšně řídil rozvoj této skupiny. Poté jeho kariéra pokračovala u společnosti AMADEUS, světové jedničky na poli technologií pro aerolinie. Pascal je držitelem titulu MBA získaného na obchodní akademii EDHEC. Od roku 2009 do roku 2017 byl Pascal členem představenstva W.A.G. jako Chief Corporate Development Officer a byl tak klíčovým článkem, který nás dovedl ke skvělému úspěchu společnosti během tohoto období.

Robin Crewe - ČLEN

Robin má mezinárodní zkušenosti s transformací a řízením technologických společností podložené řadou úspěchů firem, kterým jako konzultant technologických start-upů a investičních softwarových firem pomáhal růst a šplhat na vrchol. Než začal s konzultacemi, byl Robin CTO ve společnosti Finastra, třetím největším softwarovém poskytovateli finančních služeb, a CTO ve společnosti Misys.

Jeho primárním cílem je úzká spolupráce s vrcholovým managementem a pomoc dovést EUROWAG na pozici přední platformy pro mobilitu. Jeho rolí je i pomoct stavět na skvělé, dosud vykonané práci a poskytovat podporu v klíčových oblastech jako je uživatelská zkušenost, cloud, bezpečnost a stanovení průmyslových standardů.

Daniel Alarcon-Rubio - ČLEN

Daniel je zakladatelem společnosti Dalarub & Ettrich, týmu vysoce výkonných inženýrů, vedoucích pracovníků a lídrů, využívající jejich zkušeností a obchodního úspěchu při konzultacích s klienty v oblasti digitální transformace. Dále zastával pozici CTO v Here.

Daniel využije svých zkušeností technického a obchodního výkonného managera, který pomůže s technologickým plánem pro EUROWAG, a představit technologii v představenstvu z interní a strategické perspektivy.

blogy