DOZORČÍ RADA

Hlavním úkolem dozorčí rady je podporovat zájmy akcionářů tím, že dohlíží na vedení společnosti a vybírá členy představenstva. Členy dozorčí rady skupiny W.A.G. jsou zkušení profesionálové s rozsáhlým know-how z různých oborů relevantních činnosti W.A.G., které získali ve velkých mezinárodních korporacích i ve svých menších podnicích a startupech.

KETIL THORSEN - PŘEDSEDA

Ketil je nezávislý konzultant s bohatými zkušenostmi s prací pro mezinárodní společnosti z oblasti ropného průmyslu, platebních řešení a retailu. Po studiích ekonomie pracoval 16 let na různých pozicích pro společnost Royal Dutch Shell. Po svém působení v poradenské společnosti Accenture byl postupně několik let generálním ředitelem firem Bravia v Norsku, Grensemat a KBÄ. V letech 2009 – 2014 pracoval pro společnost WEX, kde měl na starost zavádění palivových karet na nových trzích.

AJIT NEDUNGADI - ČLEN

Ajit v současnosti zastává pozici Managing Partner v přední světové soukromé investiční společnosti TA Associates. V rámci ní působí ve vedení následujících společností: Access Technology, CIPRÉS a W.A.G. Zájmy TA Associates zastupuje také ve firmách AVG Technologies, Dr Lal PathLabs a Micromax Informatics. Před svým příchodem do investiční společnosti působil ve firmách Trilogy Software, Investcorp International a Credit Suisse First Boston. Ajit je absolventem Harvard Business School.

Joseph Morgan Seigler - ČLEN

Joseph je Managing Director přední světové soukromé investiční společnosti TA Associates a v rámci své pozice hájí zájmy TA Associates ve vedení následujících vybraných podniků: Access Technology, Flashtalking, Think project! a W.A.G. Před svým příchodem do investiční společnosti v roce 2002 působil v americké investiční bance Morgan Stanley a ve společnosti Raymond James. Joseph vystudoval Yale University a Stanford Graduate School of Business.

Alexander Trautmann - ČLEN

Alexander je zkušený výkonný s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi v oblasti financí > řízení rizik & IT > prodej v odvětví platebních služeb, stejně jako odborník na informační služby, letecké společnosti, turistický a automobilový průmysl. Byl generálním ředitelem DKV Euro Service, CRT lídrem na trhu palivových a servisních karet před tím, než vstoupil jako generální ředitel a SVP do společnosti Volkswagen Financial Services, aby posílil služební kartu Business for Man a Scania. V současné době Alexander pracuje jako nezávislý manažer konzultant. Je členem dozorčí rady W.A.G. od prosince 2016.

David Holý - ČLEN

Ihned po návratu z univerzity v roce 1996 se David rozhodl, že se zaměří na sektor dopravy a mezinárodní obchod. Ke společnosti W.A.G. se připojil jako první zaměstnanec. V průběhu let pomáhal David k dosažení úspěšného a ziskového rozvoje společnosti W.A.G. David je tvůrcem všech tzv. back office systémů, které přispěly k trvalému vysokému růstu. Mezi některé jeho úspěchy patří navržení současného systému palivových karet, který zajišťuje společnosti W.A.G. konkurenční výhodu na trhu.

Petr Bartoň - ČLEN

Petr je manažer s bohatými zkušenostmi z online a mobilní sféry, v níž se pohybuje zhruba 20 let. Je zakladatelem a ředitelem společnosti Lundegaard, která klientům zajišťuje digitální služby. K nim patří například BNP Paribas Personal Finance, 3M, Česká spořitelna, T-Mobile, Cofidis, Prague Airport, ALD Automotive a ABB. V roce 2002 Petr inicioval vznik oborové asociace dodavatelů internetových řešení – Asociace.BIZ, která sdružuje nejvýznamnější oborové firmy působící v Česku.

Pascal Guyot - ČLEN

V průběhu více než dvaceti let získával Pascal rozsáhlé mezinárodní zkušenosti na vedoucích pozicích v naftovém průmyslu, v oblasti palivových karet a elektronického obchodování. Pascal pracoval 13 let u společnosti TOTAL. Jako generální ředitel společnosti "PAN Europe Card", konsorcia hlavních naftových společností, které jsou partnery společnosti TOTAL v oblasti mezinárodních palivových karet, úspěšně řídil rozvoj této skupiny. Poté jeho kariéra pokračovala u společnosti AMADEUS, světové jedničky na poli technologií pro aerolinie. Pascal je držitelem titulu MBA získaného na obchodní akademii EDHEC. Od roku 2009 do roku 2017 byl Pascal členem představenstva W.A.G. jako Chief Corporate Development Officer a byl tak klíčovým článkem, který nás dovedl ke skvělému úspěchu společnosti během tohoto období.

blogy