O NÁS

Poznejte Eurowag - společnost byla založena před více než 20 lety, dnes jsme nejrychleji rostoucí poskytovatel integrované mobility v Evropě a našim cílem je nalezení řešení pro zjednodušení podnikání společností v oblasti silniční dopravy. Ať už je to palivo, mýtné, refundace daní, správa vozového parku nebo jednoduchá rada – jsme tu proto, abychom našim zákazníkům pomohli spravovat více než 250 000 vozidel pohybujících se po celé Evropě, Asii a na Blízkém východě.

Náš Management
Vrcholový management je základním kamenem podnikání a jeho hodnot. Představenstvo a Chief Officers tvoří manažeři s vysokým tvůrčím potenciálem, dlouholetými zkušenostmi a hlubokou znalostí z oblasti mezinárodního obchodu, dopravy, financí a ropného průmyslu.

ČTĚTE VÍCE

Výroční zprávy
Prohlédněte si naše výroční zprávy a zjistěte více o naší nedávné finanční výkonnosti.

ČTĚTE VÍCE

Tiskové zprávy
Prohlédněte si naše nejnovější tiskové zprávy a dozvíte se všechny novinky o naší společnosti.

ČTĚTE VÍCE

Dozorčí rada
Hlavním úkolem dozorčí rady je kontrolovat činnost představenstva, které společnost W.A.G. payment solutions řídí, a dohlížet na činnost firmy.

ČTĚTE VÍCE

Naše kanceláře
Najděte Eurowag kancelář ve vaší zemi včetně všech kontaktních údajů.

ČTĚTE VÍCE

Stanovisko „Na cestě k čisté mobilitě“

Klimatické změny, pravděpodobně největší výzva v historii lidstva, vyvolaly velké množství reakcí. Požadavek veřejnosti na rychlé a rozhodné systémové změny se promítl do řady legislativních opatření na evropské úrovni, které ale neřeší celou řadu výzev a problémů, kterým čelí firmy i koncoví uživatelé. V EUROWAG, společnosti která podporuje provoz více než 250 000 nákladních vozidel a 100 000 osobních vozidel v Evropě (palivo, mýtné, finanční služby, telematika), cítíme odpovědnost aktivně přispět k transformaci silniční mobility směrem k udržitelnější budoucnosti a věnujeme značné prostředky na různé projekty a inciativy. Jsme připraveni podělit se o naše postřehy a expertýzu v oblasti dopravy získané v Evropě během posledních 20 let.

Zaměřujeme se na spuštění řady produktů a služeb v e-mobilitě týkajících se provozu elektrických a hybridních vozidel, poradenské služby pro správce vozových parků a vybudování stanic na alternativní paliva (např. LNG). Dále spouštíme úplně první transevropské navigační služby pro uživatele elektrických vozidel s integrovaným řešením, které umožní bezstarostné každodenní nabíjení.

Společnost EUROWAG vytvořila tento dokument, aby přispěla k objektivní diskusi k čisté mobilitě a snaze najít nejefektivnější řešení a pomohla našim zákazníkům a obchodním partnerům k přechodu na udržitelnější budoucnost v oblasti dopravy.

Vše o naší Společenské odpovědnosti firmy (Corporate Social Responsibility)

Společenská odpovědnost firem (Corporate Social Responsibility) je naší prioritou - pevně věříme, že jako úspěšná společnost bychom měli přispívat zpět do společnosti prostřednictvím řady projektů, a to jak v České republice, kde sídlí naše ústředí, tak i v dalších zemích, ve kterých podnikáme.

Aby se naše CSR stala realitou, podpořili jsme každého zaměstnance, aby se aktivně podílel na našem dlouhodobém závazku vynaložit 1% hrubého zisku firmy na společenskou odpovědnost a v roce 2017 jsme spustili nový projekt nazvaný Philantropy and You.

Projekt založený na základě prosté představy, že každý zaměstnanec může po podepsání jednoduché úpravy smlouvy darovat až 200€ v roce 2017, 300€ v roce 2018 nebo ekvivalent v místní měně na charitu vlastního výběru, měl velký úspěch a ohromnou účast. Konkrétně se jednalo o 78% všech zaměstnanců, z nichž mnozí nadále podporují vybrané charitativní organizace sami.

Vzhledem k tomu, že chceme povzbudit naše zaměstnance k tomu, aby věnovali více než peníze – i jejich čas - neziskovým organizacím v nouzi, tak jsme v roce 2018 zahájili akci BeBetter Day, jeden den volna pro dobrovolnictví v jakékoliv neziskové organizaci dle vlastního výběru. Zaměstnanci strávili tento den obvykle manuální prací v domech seniorů a získali tak velmi užitečné zkušenosti pro jejich osobní růst.

Existuje zde jeden projekt, který dlouhodobě podporujeme a je napojen na naše podnikání:

Nadace TruckHelp nadace podporující rodiny, které ztratily otce při výkonu povolání profesionálního řidiče.

V následujících letech chceme pokračovat v našem jedinečném programu Philanthropy and You a těšit se z darů i ze setkání s lidmi v nouzi.

Osoba odpovědná za CSR: Marcela Murgašová, CSR specialist, murgasova@eurowag.com

blogy