O NÁS

Poznejte Eurowag - společnost byla založena před více než 20 lety, dnes jsme nejrychleji rostoucí poskytovatel integrované mobility v Evropě a našim cílem je nalezení řešení pro zjednodušení podnikání společností v oblasti silniční dopravy. Ať už je to palivo, mýtné, refundace daní, správa vozového parku nebo jednoduchá rada – jsme tu proto, abychom našim zákazníkům pomohli spravovat více než 250 000 vozidel pohybujících se po celé Evropě, Asii a na Blízkém východě.

Náš Management
Vrcholový management je základním kamenem podnikání a jeho hodnot. Představenstvo a Chief Officers tvoří manažeři s vysokým tvůrčím potenciálem, dlouholetými zkušenostmi a hlubokou znalostí z oblasti mezinárodního obchodu, dopravy, financí a ropného průmyslu.

ČTĚTE VÍCE

Výroční zprávy
Prohlédněte si naše výroční zprávy a zjistěte více o naší nedávné finanční výkonnosti.

ČTĚTE VÍCE

Tiskové zprávy
Prohlédněte si naše nejnovější tiskové zprávy a dozvíte se všechny novinky o naší společnosti.

ČTĚTE VÍCE

Dozorčí rada
Hlavním úkolem dozorčí rady je kontrolovat činnost představenstva, které společnost W.A.G. payment solutions řídí, a dohlížet na činnost firmy.

ČTĚTE VÍCE

Naše kanceláře
Najděte Eurowag kancelář ve vaší zemi včetně všech kontaktních údajů.

ČTĚTE VÍCE

Vše o naší Společenské odpovědnosti firmy (Corporate Social Responsibility)

Společenská odpovědnost firem (Corporate Social Responsibility) je naší prioritou - pevně věříme, že jako úspěšná společnost bychom měli přispívat zpět do společnosti prostřednictvím řady projektů, a to jak v České republice, kde sídlí naše ústředí, tak i v dalších zemích, ve kterých podnikáme.

Aby se naše CSR stala realitou, podpořili jsme každého zaměstnance, aby se aktivně podílel na našem dlouhodobém závazku vynaložit 1% hrubého zisku firmy na společenskou odpovědnost a v roce 2017 jsme spustili nový projekt nazvaný Philantropy and You.

Projekt založený na základě prosté představy, že každý zaměstnanec může po podepsání jednoduché úpravy smlouvy darovat až 200€ v roce 2017, 300€ v roce 2018 nebo ekvivalent v místní měně na charitu vlastního výběru, měl velký úspěch a ohromnou účast. Konkrétně se jednalo o 78% všech zaměstnanců, z nichž mnozí nadále podporují vybrané charitativní organizace sami.

Vzhledem k tomu, že chceme povzbudit naše zaměstnance k tomu, aby věnovali více než peníze – i jejich čas - neziskovým organizacím v nouzi, tak jsme v roce 2018 zahájili akci BeBetter Day, jeden den volna pro dobrovolnictví v jakékoliv neziskové organizaci dle vlastního výběru. Zaměstnanci strávili tento den obvykle manuální prací v domech seniorů a získali tak velmi užitečné zkušenosti pro jejich osobní růst.

Existuje zde jeden projekt, který dlouhodobě podporujeme a je napojen na naše podnikání:

Nadace TruckHelp nadace podporující rodiny, které ztratily otce při výkonu povolání profesionálního řidiče.

V následujících letech chceme pokračovat v našem jedinečném programu Philanthropy and You a těšit se z darů i ze setkání s lidmi v nouzi.

Osoba odpovědná za CSR: Marcela Murgašová, CSR specialist, [email protected]

blogy

EUROWAG JE PRVNÍM POSKYTOVATELEM MÝTNÝCH SLUŽEB, KTERÝ ZAHÁJIL PŘEDBĚŽNOU REGISTRACI DO NOVÉHO SYSTÉMU ČESKÉ MÝTO

DATE: 24/05/2019 Praha, Česká republika EUROWAG, nejrychleji rostoucí evropský poskytovatel řešení pro silniční dopravu, oficiálně spustil předběžnou registraci do nového mýtného systému ČESKÉ MÝTO pro své zákazníky i … Přečtěte si více..... about EUROWAG JE PRVNÍM POSKYTOVATELEM MÝTNÝCH SLUŽEB, KTERÝ ZAHÁJIL PŘEDBĚŽNOU REGISTRACI DO NOVÉHO SYSTÉMU ČESKÉ MÝTO