Informatīvais Memorands

KAS IR DATU PĀRZINIS?

Pakalpojumu sniedzējs ir W.A.G. payment solutions, a.s., juridiskā adrese Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Prāga 4, Čehijas Republika, ID Nr.: 264 15 623 (turpmāk - EUROWAG),

FACTRIS HOLDING BV, ID Nr. KvK 66168058, reģistrācijas adrese Funepark 1C, 1018 AK, Amsterdama, Nīderlande, un UAB Factris LT1, reģistrācijas adrese Vokiečių g. 26, Viļņa, Lietuva, LT-01130, (abas turpmāk "FACTRIS") ir jūsu datu apstrādātājas.

Mēs apkopojam un pārsūtām jūsu datus šādu iemeslu dēļ:

apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu EUROWAG un FACTRIS juridiskos pienākumus, piemēram, AML un KYC pārbaudes;

apstrāde ir nepieciešama faktoringa pakalpojumu līguma izpildei;

apstrāde ir nepieciešama EUROWAG un FACTRIS likumīgajām interesēm, lai izpildītu uzticamības pārbaudes prasības. Šis pienākums attiecas gan uz EUROWAG, gan FACTRIS datu pārziņiem.

KĀDUS DATUS/DOKUMENTUS MĒS APSTRĀDĀJAM?

dokumenti, informācija un personas dati, piemēram, jūsu uzņēmuma nosaukums, uzņēmuma kods, iespējamā kontaktinformācija, kontaktpersona, tālruņa numurs un e-pasts; un uzņēmējdarbības informācija, piemēram, uzņēmējdarbības apraksts, tās apjoms un iemesli, nepieciešamais finansējums, bilance, peļņas un zaudējumu pārskati un EUROWAG veiktais jūsu iekšējais kredīta novērtējums.

KĀ ŠIE DATI/DOKUMENTI TIKS APSTRĀDĀTI?

Tie tiks pārsūtīti jūsu vārdā un pastāvīgi kopīgoti ar FACTRIS. Ja tas ir absolūti nepieciešams, šie dati galvenokārt tiks kopīgoti, pamatojoties uz viena no datu pārziņa likumīgajām interesēm. FACTRIS būs nepieciešama piekļuve jūsu datiem, lai veiktu obligātās juridiskās pārbaudes, sazinātos ar jums vai noslēgtu līgumu. EUROWAG sazināsies ar FACTRIS, lai iegūtu datus, jo īpaši, lai veiktu uzticamības pārbaudi un ātras pārbaudes, lai pārliecinātos, vai faktoringa pakalpojumi ir sniegti pienācīgi.

KĀPĒC DATI TIEK NOSŪTĪTI UZ FACTRIS?

FACTRIS finansējuma saņemšanai (lai apstiprinātu un noslēgtu nepieciešamo faktoringa līgumu). FACTRIS apstrādā šādā veidā nosūtītos personas datus kā datu apstrādātājs un darbojas kā datu pārzinis saskaņā ar spēkā esošajiem un piemērojamajiem tiesību aktiem par personas datu aizsardzību. Lai uzzinātu vairāk par to, kā FACTRIS apstrādā jūsu datus un kā izmantot savas tiesības, lūdzu, noklikšķiniet uz saites Privātuma politika Factris.

EUROWAG PAZIŅOJUMS PAR PRIVĀTUMA POLITIKU

Vairāk par to, kā EUROWAG apstrādā jūsu personas datus, varat uzzināt, noklikšķinot uz saites Privātuma un privātuma politika. Šī politika ir atrodama vietnē www.eurowag.com, kur papildus vispārīgai informācijai par personas datu apstrādi ir sniegtas arī norādes par to, kā izmantot savas kā datu subjekta tiesības.