EUROWAG, YENİ ÇEK OTOBANI SİSTEMİ İÇİN ÖN KAYITA BAŞLAYAN İLK YOL ÜCRETİ HİZMET SAĞLAYICISIDIR

Eurowag, taşıma şirketlerinin yeni Çek otobanı Sistemine kaydının bütün zorluklarını ortadan kaldırıyor.

Ön kayıt artık ilgili tüm taraflar için sunulmaktadır.

TARİH: 24/05/2019
Prag, Çek Cumhuriyeti

En hızlı büyüyen Avrupa mobilite çözümleri sağlayıcısı olan Eurowag, hem mevcut müşterileri hem de ilgili taraflar için yeni Çek otobanı sistemine kayıt olmak üzere ön kayıt seçeneğini resmi olarak hizmete sunmuştur.

Gelecek aylarda 3,5 tonun üzerinde olan tüm araçların yeni sisteme kayıt olması ve yeni araç içi ünitelere (OBU) sahip olması gereklidir. Ön kayıt seçeneği üzerinden Eurowag, müşterilerine tüm idari bürokrasi işlemlerini müşterileri adına gerçekleştireceğini, yeni sisteme sorunsuz bir geçişi sağlayacağını temin etmektedir.

"Taşıma şirketlerinin çok fazla idari yükümlülüğünün söz konusu olduğu zaman alıcı bir süreç olacak. Yüksek bir büyüme elde eden ve tüm Avrupa'da başarılı bir şekilde genişleyen bir Çek şirketi olarak Çek piyasasındaki geniş kapsamlı uzmanlığıyla Eurowag, müşterileri adına bu sürecin zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Bu dönemde sorunsuz bir geçiş için Eurowag olarak gerekli hazırlıkları yaptık." - Martin Vohánka, Eurowag CEO'su.

Eurowag Yol Ücretleri İdari Direktörü Bruno Launois ise şunları ekledi: "İlk teslimat dalgasında OBU'larına sahip olmak ve idari desteğimizden yararlanmak için Çek Cumhuriyeti'nden geçen tüm müşterilerimizin ve taşımacılarımızın hemen şimdi ön kayıt yaptırmalarını tavsiye ediyoruz." Bruno Launois sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "Ön kayıt Eurowag web sitesinde herkes için açık olup bir tıklama kadar basit bir işlemdir."

Daha fazla bilgi için şu adrese gidin: clients.eurowag.com.

 

  • 25
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

LATEST INSIGHTS

A 2020-ban érkező új, figyelemreméltó teherautók

Az öreg motorosok soha nem vallanák be, de a modern teherautók egyszerűen sokkal többet tudnak, mint korábbi verzióik. Az egyszerű gépek, a távolsági teherautók unalmas munkakörnyezete és a túlfűtött kabinban töltött

9 trükk a gépjármű-biztosítás csökkentésére

Nagy méretű teherautó-állomány esetén a járművek biztosítása nem is kérdés. Azonban a biztosítási díjak növekedésének, a járművek növekvő fenntartási költségeinek és az egyéb tényezőknek köszönhetően a teherautók