Jako reakci na šířící se nákazu COVID-19 jsme se v Eurowag rozhodli pro vás sledovat aktuální vývoj situace v Evropě a přinášet vám to podstatné pro vaše podnikání.

Vy jste totiž naši každodenní hrdinové a víme, jak je nyní důležité mít ty podstatné informace pro plánování cest a dalších měsíců fungování. O to ještě víc v těchto dnech, kdy se všichni spoléháme na to, že dojedete v pořádku a včas.

Buďte stále v obraze - seznam užitečných stránek v době šíření nákazy

23. 3. 2020, 20:30

OWNERS

Situace se v posledních dnech vyvíjí velmi rychle. Abychom vám zjedndušili vaši každodenní práci, připravili jsme pro vás seznam stránek, kde najdete informace ohledně situace v jednotlivých zemích. Seznam těchto stránek pro vás budeme stále aktualizovat.

Provoz EW truck parků během pandemie COVID-19

23. 3. 2020, 17:00

DRIVERS

Vzhledem k tomu, že většina čerpacích stanic EUROWAG je bezobslužná jejich provoz a otevírací hodiny během hrozby šíření coronaviru zůstávají neměnné. Tankování tato situace tedy nijak neovlivňuje.

Na čerpacích stanicích Rozvadov a Modletice je však z bezpečnostních důvodů omezený gastronomický provoz a obchod na čerpací stanici v Chebu byl do odvolání uzavřen úplně. Ostatní obchody na EUROWAG truck parcích (Ústí nad Labem, Rozvadov, Modletice a Ort) zůstávají v provozu a postupují podle vyhlášených bezpečnostních opatřeních, jako například povinné nošení roušky zakrývající ústa a nos a omezení vstupu do obchodu po jednotlivcích.

Čerpací stanice v Srbsku dál omezují provozní dobu kvůli koronaviru

23. 3. 2020, 17:00

DRIVERS

Vládní omezení v Srbsku se rozšiřují. V důsledku toho budou čerpací stanice otevřeny denně mezi 7. a 15. hodinou.

UZAVŘENÍ SJEZDU NA POLSKÉ DÁLNICI A1 (GORZYCE)

19. 3. 2020, 21:00

DRIVERS

Vzhledem k opatřením kvůli šíření nákazy Covid-19 je momentálně uzavřen sjezd na dálnici A1 u obce Gorzyce.

Z tohoto důvodu mimo jiné není možné sjet na čerpací stanici MOYA, která je v naší akceptační síti.

blogy