5 důvodů proč přejít na elektronickou knihu jízd

Kniha jízd – noční můra všech řidičů služebních vozidel. Neustálé vypisování papírů, zapisování kilometrů a poté zdlouhavé přepisování do elektronické podoby. Nyní vám shrneme 5 důvodů, proč přejít na elektronickou knihu jízd a její hlavní výhody.

Administrativa
S elektronickou knihou jízd ušetří spoustu času jak zaměstnavatel tak i zaměstnanec. Kniha jízd je generovaná automaticky a tím zaměstnavateli usnadní rozlišování soukromých/služebních jízd a nároku na stravné. Zaměstnanci tak odpadá povinnost zdlouhavého vypisování jednotlivých cest v papírové formě a má jistotu, že informace o jeho soukromých cestách jsou skryty. Velkým benefitem je, že všechny dokumenty jsou v elektronické podobě a tím odpadá povinnost skenování dokumentů. Díky tomu je veškerá archivace jednodušší a přehlednější.

Efektivita
Systém Webdispečink umožňuje optimalizaci nákladů celého vozového parku. Za hlavní výhodu lze považovat snadné hlídání spotřeby pohonných hmot, technického stavu vozidel a celkové nákladnosti provozu. V systému lze také monitorovat pravidelné servisní intervaly a tím předejít zbytečným nákladům za poruchy vzniklé jejich nedodržováním.

Transparentnost
Naše řešení je oboustranně transparentní. Díky elektronické knize jízd se stává veškerá evidence přehlednou. S jasnými informacemi z našich jednotek předejdete všem sporům ohledně účelů jízd, vykonané práce řidičem či jakýmkoliv jiným dohadům ohledně efektivity provozu.

Rychlost
Mějte data ohledně jízd vašich řidičů ihned k dispozici. K těmto informacím se snadno dostanete prostřednictvím webového rozhraní nebo pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Oprávnění k nahlížení do systému lze nastavit s omezeným náhledem také vaším zaměstnancům. Webdispečink umožňuje také hromadný import dat o tankování pohonných hmot – celý tento proces vám zabere pár vteřin a tím ušetříte spoustu času s evidencí nákladů.

Bezpečnost
Vyjma efektivity vozidel a řidičů je také velmi důležitá bezpečnost dopravy. Naše jednotky zaznamenávají kromě průběhu jízdy také nejvyšší dosažené rychlosti. Hlídejte, že Vaši zaměstnanci dodržují dopravní předpisy a tím snižují riziko zranění sebe, nebo druhých.

Už jste se rozhodli? Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku pro více informací.

  • 42
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

blogy