Hotline

Vedení společnosti W.A.G.

Vrcholový management firmy je základním kamenem firmy a jejích hodnot. Lidé ve vedení společnosti W.A.G. při své práci vycházejí z důvěry, integrity a týmové spolupráce. Členy představenstva a dozorčí rady tvoří manažeři s vysokým tvůrčím potenciálem, dlouholetými zkušenosti a hlubokou expertízou z oblasti mezinárodního obchodu, dopravy, financí a naftového průmyslu.

Právě díky těmto hodnotám a jejich unikátní syntéze, společnost dlouhodobě vytváří produkty a služby, jenž prostřednictvím kvality, inovací a vysoké přidané hodnoty pro zákazníka, získávají stále silnější pozici na mezinárodním poli vydavatelů flotilových karet.

Misí společnosti W.A.G. je upevnění pozice leadera ve střední a východní Evropě prostřednictvím poskytování jedinečných platebních řešení dopravním a spedičním společnostem pro zvýšení jejich konkurenceschopnosti při cestách napříč Evropou.

Martin Vohánka

CEO
Předseda představenstva

Krátce po ukončení středoškolských studií Martin založil společnost W.A.G., kterou nyní řídí z pozice předsedy představenstva.

V současnosti W.A.G. payment solutions, a.s. patří do pětice největších  poskytovatelů platebních řešení pro mobilitu v Evropě. 

Martin přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze a je nositelem titulu MBA, který získal na univerzitě v Pittsburghu. V roce 2014 se stal finalistou soutěže EY Podnikatel roku.

 

 

David Holý

Vice President Business Administration
Místopředseda představenstva

Ihned po návratu z univerzity v roce 1996 se David rozhodl, že se zaměří na sektor dopravy a mezinárodní obchod. Ke společnosti W.A.G. se připojil jako první zaměstnanec.

V průběhu let pomáhal David k dosažení úspěšného a ziskového rozvoje společnosti W.A.G. David je tvůrcem všech tzv. back office systémů, které přispěly k trvalému vysokému růstu. Mezi některé jeho úspěchy patří navržení současného systému palivových karet, který zajišťuje společnosti W.A.G. konkurenční výhodu na trhu.

 

Tomáš Svatoň

Executive Vice President
Člen představenstva

V roce 1996, po absolvování pardubické univerzity (v oborech marketing, management a logistika), začal Tomáš pracovat pro společnost PARAMO, a.s. V letech 2003–2006 působil jako obchodní ředitel PARAMA a jako člen statutárních orgánů jeho dceřiných společností. Poté dva roky pracoval jako ředitel a člen představenstva polygrafické skupiny Obchodní tiskárny, a.s.

Se společností W.A.G. Tomáš spolupracuje od listopadu 2008. V dubnu 2009 byl jmenován výkonným ředitelem.

 

Pascal Guyot

Executive Vice President Corporate Development
Člen představenstva

V průběhu více než dvaceti let získával Pascal rozsáhlé mezinárodní zkušenosti na vedoucích pozicích v naftovém průmyslu, v oblasti palivových karet a elektronického obchodování.

Pascal pracoval 13 let u společnosti TOTAL. Působil jako obchodní ředitel britské maloobchodní sítě, následně jako projektový manažer při zavádění palivové karty na francouzský trh. Jako generální ředitel společnosti "PAN Europe Card", konsorcia hlavních naftových společností, které jsou partnery společnosti TOTAL v oblasti mezinárodních palivových karet, úspěšně řídil rozvoj této skupiny.

Poté jeho kariéra pokračovala u společnosti AMADEUS, světové jedničky na poli technologií pro aerolinie. Řídil realizaci inovačních digitálních strategií pro největší světové aerolinie. Než nastoupil u společnosti W.A.G., byl Pascal členem výkonného týmu společnosti Retail Decisions (ReD) se sídlem v Londýně. ReD je na světové špici ve zpracování plateb a prevenci podvodů s platebními kartami. Pascal řídil jejich slučování a akvizice a pak převzal odpovědnost za palivové karty ReD (pro Evropu). Pod jeho vedením tato sekce dosáhla dvouciferných hodnot růstu zisku.

Pascal je držitelem titulu MBA získaného na obchodní akademii EDHEC.

Petr Husák

Předseda dozorčí rady

Petr strávil převážnou část své kariéry v odvětví služeb. V roce 1991 si založil vlastní podnik, který se stal hlavním dodavatelem náhradních dílů pro nákladní automobily v České republice. Petr tento podnik vedl úspěšně až do roku 1998, ve kterém společnost prodal.

V roce 1995 společně s Martinem Vohánkou založili společnost W.A.G.

Petr podporuje toto odvětví svými rozsáhlými zkušenostmi a vykonává funkci hlavního poradce.
Kontaktujte nás

Vyberte si kartu na míru

Karty Eurowag  jsou uzpůsobené přímo na míru Vašemu podnikání

Řešení pro velké a střední dopravní společnosti

Pro tyto společnosti je ideálním řešením palivová karta Eurowag One.

Více o Eurowag One

Řešení pro spediční společnosti

Speciálně pro spedice a jejich smluvní dopravce jsme navrhli unikátní produkt – kartu Eurowag Vector.

Více o Eurowag Vector

Řešení pro menší dopravce

Přímo pro menší dopravce a firemní vozidla je navržena předplacená karta Eurowag Easy.

Více o Eurowag Easy

Řešení pro firmy s flotilami osobních a dodávkových vozidel                           

Přímo pro firmy s flotilami osobních vozidel je navržena předplacená karta Eurowag Fleet.

Více o Eurowag Fleet